Рейнор виграє HomeStory Cup XXII

Вихідний вузол: 1780445

віск

Рейнор завоював останній великий чемпіонат у 2022 році, пройшовши плей-офф GuMiho, Zoun, ByuN і, нарешті, Astrea, щоб виграти HomeStory Cup XXII. Перемога поклала кінець тривалому сухому періоду для Рейнора, який кілька разів посів друге місце, але жодного чемпіонства з тих пір, як він виграв DHM Літо 2021 року.

HSC XXII був одним із тих особливих випадків, коли гравець із заниженими очікуваннями доходить до кінця, оскільки Рейнор спочатку не дуже думав про свої шанси. Він назвав причиною скорочення практики через поганий Інтернет, хоча деякі глядачі, можливо, заперечували йому, кажучи, що затримка в 70 мс є умовою, за якої це «надто неприємно тренуватися».

У будь-якому випадку, жарт Рейнора про те, що він «випадково» потрапив на чемпіонат, перетворився на реальність, оскільки він мав продемонструвати свій герметичний, орієнтований на макрос стиль Зергів проти всіх бажаючих. У турнірі, який був відзначений численними потрясіннями, Рейнор був єдиним фаворитом, який відмовився бути зненацька своїми відважними суперниками. Посівши перше місце у своїй групі RO32 із рекордом 5 перемог/2 нічиїх (HSC запровадив найкращий з двох груповий етап для цієї події), він продовжив свою безпрограшну серію навіть у плей-офф, щоб дійти до великого фіналу від переможців сторона дужки. Рейнор переконався, що завершив роботу без будь-яких ускладнень, здобувши перемогу 3-1 Астрея у великому фіналі. Загалом Рейнор завершив турнір із рекордом 9 перемог, 2 нічиїх і 0 поразок у серіях, а також надзвичайно вражаючим результатом комбінованої карти 24W-5L.

Повертаючись до теми розладів, можливо, це була така ж велика історія з HSC XXII, як і «повернення» Рейнора. Найбільш вражаючим результатом було Серрал Вибування з 6-го місця, а фінський Phenom став фаворитом турніру після перемоги на попередніх чотирьох подіях HomeStory Cup. Однак йому не вдалося виграти «H5C» після послідовних поразок від БюН (2-3) і Зоун (2-3). В результаті корейський дует фінішував у першій четвірці, отримавши одні зі своїх найкращих результатів року після посередніх кампаній у GSL Code S.

Весь пробіг Астреї до фіналу був ще одним важливим результатом HSC. Американський протос вийшов на третє місце на попередньому кубку HomeStory у липні (тоді він переміг Рейнора в плей-офф), але не зміг досягти цього рівня в наступних подіях. Однак повернення до Крефельда, здавалося, надихнуло його, і він подолав таких гравців, як Clem, ShoWtimE, Zoun і ByuN, щоб фінішувати на другому місці.

Окрім DreamHack Masters: Atlanta та GSL Super Tournament II, HSC XXII завершив тріо хаотичних, непередбачуваних турнірів у останньому кварталі 2022 року. Аура непереможності Мару та Серрала значно потьмяніла, а такі гравці, як Дарк, herO та Рейнор, нагадували нам їхньої чемпіонської якості. Крім того, Solar, ByuN, Bunny, Zoun і Astrea показали виступи, які нагадали нам, що ми перебуваємо в епоху найбільшого паритету за системою EPT. Якщо ця тенденція збережеться до IEM Katowice 2023, ми можемо стати свідками найзапеклішого чемпіонату світу з найбільшою кількістю змагань.

Незважаючи на те, що ESL не робила офіційного оголошення, турнірна таблиця EPT була остаточно визначена перед IEM Katowice 2023 (8-12 лютого). Liquipedia тепер перераховує, які, ймовірно, будуть остаточні списки гравців для раунд 24 і раунд 36 (все ще можуть бути скасування в останню хвилину через проблеми з візою або з інших причин).