Vitality Take Down NAVI, щоб забезпечити місце у великому фіналі BLAST Premier World Final 2023

Вихідний вузол: 3020289

Світовий фінал BLAST Premier World Final 2023 наближається до завершення, і чотири команди вийдуть у півфінал події, а після 4-го дня залишиться лише дві команди, щоб боротися у гранд-фіналі за левову частку призового фонду в 1,000,000 XNUMX XNUMX доларів США.

Vitality проти NAVI відзначили другу гру півфіналу, коли перша перемогла другу з рахунком 2-0.

Давайте перевіримо все, що сталося під час серії.

• Nuke залишився

Гра 1: Анубіс (Вибір: NAVI, Перемога: Життєвість, Кінцевий рахунок: 13-5)

NAVI розпочав CT-сторону Анубіса на правій нозі, взявши пістолетний раунд, але не зміг перетворити наступний раунд як форс-бай від Vitality, який зупинив їх, перш ніж вони набрали будь-якого імпульсу. Обидві команди продемонстрували похвальну гру, але Vitality вдалося перемогти в кінці першого тайму, завершивши тайм із значною перевагою 8-4.

Другий тайм видався досить одностороннім, оскільки NAVI зміг взяти лише один раунд, перш ніж Vitality забезпечив першу гру без особливих проблем із рахунком 13-5.

Ден «apEX» Мадесклер очолив табло з K/D 18/8.

Гра 2: Inferno (Вибір: Життєвість, Перемога: Життєздатність, Кінцевий рахунок: 13-9)

NAVI виглядали комфортно на T-стороні Inferno, коли вони почали гру з послідовних перемог у раундах, щоб отримати перевагу 4-0 над Vitality перед тим, як програти раунд. Vitality відновили самовладання до другої половини своєї CT-сторони, коли їм вдалося зрівняти рахунок і завершити першу половину з рахунком 6-6.

Vitality зберегли свій імпульс у другій половині Inferno, вигравши послідовні раунди, щоб отримати перевагу 11-6. NAVI змогли вирвати кілька раундів у своїх опонентів, перш ніж клатч 1 на 3 від Вільяма «mezii» Меррімана дозволив Vitality підняти їхнє обличчя та завершити гру з рахунком 13-9 на їхню користь.

Шахар «flameZ» Шушан підвищив ADR 102.6 з K/D 18/16.

Завдяки цій перемозі Vitality забезпечить собі місце у великому фіналі BLAST Premier World Final 2023, де вони зіткнуться з кланом FaZe за шанс на славу. Матч відбудеться 17 грудня 2023 року о 2:00 UTC.

Шанувальники можуть спостерігати за подією наживо на офіційному сайті Сіпатися or YouTube ручки BLAST.