Fnatic vs Team Vitality Recap – зимовий сезон LEC 2024, тиждень 1

Вихідний вузол: 3062121

Fnatic проти Team Vitality могли бути шансом для французької команди довести свою цінність, і хоча вони були кращими, ніж проти GIANTX, вони не змогли отримати перемогу.

Зимовий LEC Спліт 2024 розпочато 13 січняth, а 10 найкращих команд Європи, Близького Сходу і Африки повною мірою йдуть до першого плей-офф. Vitality зібрала досить конкурентоспроможну команду перед початком сезону, але не змогла перемогти GIANTX у перший день – і, на жаль, Fnatic теж не був легшим суперником.

Підсумок Fnatic проти Team Vitality

Команда Vitality нарешті спробувала щось нове – навіть якщо вони вибрали колись спам-ботлейн Lucian-Nami. Спільнота з нетерпінням чекала протипік Ксерата в Азіра, і Ветео наважився обрати архімага Шурімана. Fnatic зібрали дуже консервативну композицію, охопивши всі свої основи.

Fnatic отримав First Blood безпосередньо перед 3rd хвилині матчу після гарного обміну між Ноа та Джуном, але оскільки вони не змогли укласти угоду з першого разу, Даглас мав час прикрити своїх товаришів по команді, що дозволило Vitality забити 2 вбивства, навіть якщо 1st не був їхнім. Vitality нарешті показав ознаки життя на початку гри замість того, щоб перевернутися, обмінюючись ударами з Fnatic у фазі лайнінгу та під час ганків.

Незважаючи на це, Fnatic стрибнув у середину гри зі зручним 4-каратним золотом, а верхня площина Vitality повністю позбавлена ​​веж. Незважаючи на те, що чорно-помаранчева команда керувала бічними смугами, Vitality не опускала рук, а Ксерат Ветео отримав кілька вбивств, що було чудовою гарантією для французької команди наприкінці гри. Вони також взяли перших 2 Драконів і хотіли продовжити накопичення, спаливши TP для 3rd один із матчів. Однак Fnatic відреагував і отримав першого Hextech Drake до того, як VIT зміг відреагувати.

На 24 хвилині Fnatic виграв менший бій на середній смузі, що призвело до того, що вони взяли Барона Нашора. Тоді як Vitality намагався отримати 4th Дракон матчу після того, як згуртувався, Fnatic був надто швидким і отримав Дракона, а також два додаткових вбивства, оскільки Vitality не звільнився вчасно. Вони зберегли свою динаміку протягом усього ефекту Барона, взявши три інгібітори та кілька вбивств до того, як він закінчився.

Незважаючи на те, що Vitality намагалися дати відсіч, вони не змогли впоратися з Азіром Гуманоїда та К’Санте Оскарініна. Xerath з Vetheo ніколи не виходив у мережу, а решта команди не мала достатнього впливу на гру, що призвело до перемоги Fnatic менш ніж за 30 хвилин.

Барони: 1 - 0

Незважаючи на те, що Vitality має рахунок 0-2 після поразки, у них було кілька яскравих моментів у матчі проти Fnatic. Гуманоїд і його товариші по команді є однією з найсильніших команд у LEC, тому той факт, що французька команда не перемогла, не означає, що вони вилетять, але це означає, що переможці закріпили своє місце на вершині.