ESL Open Week #177: herO, Clem, Astrea перемагають

Вихідний вузол: 2693495

.crosstable th a img {width:33px !important;height:14px !important;} .crosstable {font-size:11px;} .bracket {max-width:none !important;}

віск

Тиждень №177 розпочався з (Вікі)їїO повертаючись до своїх перемог, оскільки він виграв Кубок Кореї, щоб виграти свій перший ESL Open з тижня #168.

Серверний кубок Європи побачив (Вікі)Клем виграйте другий тиждень поспіль, зробивши це вражаючим способом без жодної втрати карт. На Кубку ЄС також відбувся несподіваний заїзд із першої четвірки від Firefly, який показав, що його чудова гра в WTL також може бути використана в індивідуальних змаганнях.

(Вікі)Астрея вийшов на перше місце в Кубку Америки, пройшовши важку боротьбу з DRG, Dark і GuMiho в останніх раундах.

У тижневиках, які не є ESL, (Вікі)Serral виграв Кубок кунг-фу №7 майже бездоганним пробігом, причому його єдина втрата на карті відбулася проти протоса старої школи Джима. КСЛ №12 поїхав до (Вікі)Classic, який переміг Dark і herO в останніх двох раундах.

ESL Open Korean Cup (показано часткову дужку)