Супертурнір 2 - Фінал чотирьох (8 грудня)

Супертурнір 2 – Фінал чотирьох (8 грудня)

Вихідний вузол: 1776172

Супертурнір II отримав несподіваний поворот у чвертьфіналі, коли найкращий претендент на чемпіонство Мару був вибитий ByuN. Хоча це залишає Дарка фаворитом на перемогу, ByuN, Solar і Bunny напевно насолоджуватимуться покращеними шансами на перемогу у головному титулі.

Відбувся перший матч чвертьфіналу (Вікі)БюН помститися (Вікі)Maru після програшу в усіх п’яти своїх попередніх зустрічах у 2022 році. Це був швидкий і кривавий рахунок 3-1 для ByuN, який показав багато дебютів 2-Barracks Reaper, і ByuN довів, що має кращий мікро та прийняття рішень у той день. Цікаво, що ByuN був далеко не в захваті у своєму післяматчевому інтерв’ю, сказавши, що хотів продемонструвати свої навички в більш довгих іграх з масовими Воронами. Якщо Банні вийде з іншого боку дужки, можливо, ByuN виконає своє бажання.

Матч №2 також завершився з рахунком 3-1 (Вікі)Solar зняли (Вікі)ГуМіхо. Солар виглядав кращим гравцем у макроіграх, програвши лише карту, де ГуМіхо прочитав і зупинив атаку Роуча-Раваджера на початку гри. Ця серія справді створила одну з найкращих ігор увечері на Tropical Sacrifice, у якій ГуМіхо грав у своєму фірмовому стилі роботи з невеликим програшем (VOD).

(Вікі)Кролик продовжив свою серію DreamHack: Atlanta «макіяж» у третьому матчі, знищивши (Вікі)DongRaeGu 3-1 із загальною надійною продуктивністю TvZ. Він зміг продемонструвати різноманітні сильні сторони у своїй грі, вигравши довшу макро-гру, швидко перемігши DRG за допомогою проксі-3-Barracks, а також сильно вдаривши за допомогою таймінгу Hellbat-Marauder.

Остання серія нічної бали (Вікі)темно поразка (Вікі)Лікування 3-0. Незважаючи на однобічний рахунок, серія дала найближчу та найцікавішу гру вечора. У другій грі (VOD), Dark і Cure тягнули його понад п’ятдесят п’ять хвилин на Waterfall, причому перша половина матчу була досить швидкою та насиченою діями. Усе уповільнювалося, коли карта видобувалась, що призвело до дуже незвичайної кінцевої послідовності.

Коли на карті повністю вичерпано газ, Дарк опинився без жодної авіації, здатної атакувати плавучі терранські будівлі за сценарієм нічийної гри. Однак Кюр, здавалося, зовсім забув про можливість нічиєї і змусив провести фінальний бій між основними арміями. Дарк виграв останню битву зі своєю силою, зосередженою на Брод Лорді, і він блиснув широкою усмішкою, коли К’юр ввів непотрібне GG.

Супертурнір завершиться півфіналами та гранд-фіналами Четвер, 08 грудня, 8:00 GMT (GMT+00:00).