San Jose Sharks Go Streaking з Логаном Кутюр і Ніко Штурмом

Вихідний вузол: 3084700

Після довгоочікуваного повернення капітана Логана Кутюра "Сан-Хосе Шаркс" має три переможні матчі. Між Кутюр і поверненням Ніко Стурма, Сан-Хосе спостерігав зміну припливу в останні три.

У рейтингу Ліги «Акули» займають перше місце. 32, лише на три очки відстаючи від «Анахайм Дакс», яку вони перемогли 20 січня, щоб почати свою переможну серію.

Другу перемогу команда здобула проти команди, яка посідає середину, «Лос-Анджелес Кінгз». Посідає номер 14, набравши 53 очки в 45 зіграних іграх, конкурентоспроможні «Кінгз» мають рекорд сезону 22-14-9.

Остання перемога

У вівторок «Акули» обіграли «Нью-Йорк Рейнджерс» у овертаймі та перемогли з рахунком 3:2. У той час як Рагси ні. 8 у Лізі з рекордом 29-15-3, в останніх десяти іграх вони мають 3-5-2.

У першому матчі Адам Фокс з "Реггс" відкрив рахунок завдяки результативним передачам Алекса Лафреньєра та Венсана Трочека.

На початку другого матчу Артемі Панарін з Нью-Йорка забив гол, а гольові передачі відзначилися Фокс і К'Андре Міллер.

Команда Тіла пройшла 40 хвилин без голів у грі.

«Акули» нарешті пішли на перерву, коли Штурм, що нещодавно повернувся, забив гол без асистування на 2:19 у третьому матчі. Штурм має три очки в останніх трьох переможних іграх.

Через кілька хвилин Райан Карпентер зрівняв рахунок 2-2 за допомогою Яна Рутти та Філіпа Задіни. Карпентер також має чотириочкову серію (два голи, дві передачі) в останніх чотирьох іграх за «Акул».

У решту 15 хвилин третього матчу кожна команда була стримана, і гра перейшла в бонусний хокей.

Заступник капітана Томас Гертль заробив першу зірку в грі з переможцем овертайму 1:29. Олександр Барабанов влучно віддав пас на Рутту, а Рутта на Гертла, який виграв гру вдома.

Гертль – ще одна «Акула» з очковою серією з двома голами та двома результативними передачами в останніх трьох перемогах.

Кінцевий рахунок, 3-2, Акули.

Статистика та оновлення

Як і в багатьох інших перемогах «Шаркс» цього сезону, у грі вони переграли з рахунком 31-22. «Рейнджерс» виграли 60.3 відсотка вкидань проти 39.7 відсотка «Акул».

Після 34 ігор, у яких команда не забивала менше двох голів, повернення в атакуючий склад набуло негайного ефекту. У своїх останніх трьох перемогах «Акули» забили більше голів, ніж у перших 11 іграх сезону.

У четвер "Акули" відкликали захисника Шакіра Мухамадулліна з "Сан-Хосе Барракуда". 22-річний гравець набрав 26 очок у 39 іграх (п'ять голів, 21 передача!) за сезон АХЛ. Тим не менш, дебютувавши з «Акулами», нападаючий d-man міг би стати чудовим гравцем для команди.

У «Шаркс» ще дві гри вдома проти «Баффало Сейбрс» і «Сіетл Кракен». Вони зустрінуться з «Анахайм Дакс» втретє цього сезону перед матчем усіх зірок і прощальною перервою з 28 січня по лютий. 10.

Ти можеш "Люблю” The Game Haus на Facebook та “слідувати” нас на X, щоб отримати більше статей про спорт, подібних до цієї.