Сан-Хосе Шаркс заробляють очко в овертаймі, програвши Анахайм Дакс

Вихідний вузол: 3093301

У середу «Сан-Хосе Шаркс» набрали очко, але програли з рахунком 3-2 в овертаймі проти «Анахайм Дакс». В останній грі перед Матчем усіх зірок і прощальною перервою «Акули» роблять двотижневу паузу з рахунком 5-3-2 в останній десятці.

Ісак Ландесторм з «Качок» почав забити на рахунку 2:12 у періоді, забив гол за допомогою Мейсона Мактавіша та Якоба Сільверберга.

Ентоні «Герцог» Дюклер відповів за «Акул» о 6:59 голом у силі. Шакір «Шак» Мухамадуллін заробив свою першу результативну передачу в НХЛ разом із ветераном Мікою Хоффманом.

У другому матчі Марк-Едуард Влашич продовжив свою голову серію до трьох ігор, а результативні передачі зробили Кайл Берроуз і Вільям Еклунд. Серія Влашича є його найдовшою серією забитих голів у його кар'єрі, яка охоплює 18 років.

Еклунд зробив п'ять результативних передач в останніх трьох іграх, також набравши три очки в серії. 21-річний вінгер був у складі гравця в центрі, здобувши три перемоги у вкиданні.

Граючи другий вечір у матчі спина до спини, «Акули» не змогли втриматися.

Наприкінці третього матчу Анахайму допоміг Трой Террі, якому допомагали Лео Карлссон і Адам Енріке.

OT

Перейшовши в овертайм, Качки вигравали кожне вкидання та отримували з цього прибуток.

Гравець усіх зірок Френк Ватрано забив переможний гол ударом із зап’ястя, якому допомагали Террі та Джексон Лакомб.

Кінцевий рахунок, 3-2 Качки.

Статистика після гри та оновлення щодо травм

«Акули» переграли з рахунком 34-28, а Каапо Кахконен зробив 31 сейв (91 відсотка).

Команда Тіл виграла 45.5% вкидань, причому 12-5 перемог у вкиданнях припало на перший період.

Капітан Логан Кутюр сказав: «Я думав, що ми були кращою командою протягом більшої частини гри. Але в третьому періоді вони ніби взяли верх і мали багато поглядів. Наприкінці ми виглядали втомленими. Ми знизилися до 11 нападаючих досить рано, до 10 нападаючих в один момент».

Форвард Олександр Барабанов покинув гру на початку другого періоду через невідому травму. Йдучи на прощальну паузу, Барабанов вважається денним.

Томас Гертль пропустив ігри у вівторок і середу через травму нижньої частини тіла, яка також розглядається як щоденна.

У понеділок захисник Маріо Ферраро був переведений в резерв для поранених через травму нижньої частини тіла.

Прощальна перерва в НХЛ збігається з вікендом зірок НХЛ у Торонто.

«Акули» повертаються, щоб зіграти проти «Вінніпег Джетс» на виїзді в День Святого Валентина (14 лютого).

Ти можеш "Люблю” The Game Haus на Facebook та “слідувати” нас на X, щоб отримати більше статей про спорт, подібних до цієї.