Vitality Take Down NAVI, hogy biztosítsa a döntős helyet a BLAST Premier World Final 2023-ban

Forrás csomópont: 3020289

A BLAST Premier World Final 2023 a végéhez közeledik, és miután négy csapat bejut az elődöntőbe, már csak két csapat maradt a 4. nap után, hogy megküzdjenek a nagydöntőben az 1,000,000 XNUMX XNUMX dolláros nyereményalap oroszlánrészéért.

A Vitality vs NAVI az elődöntő második meccsét jelentette, mivel előbbi 2-0-val legyőzte az utóbbit.

Nézzünk meg mindent, ami a sorozat alatt elesett.

• Nuke megmaradt

1. játék: Anubisz (Kiválasztás: NAVI, Győzelem: Vitality, Végeredmény: 13-5)

A NAVI a jobb lábbal indította el Anubis CT-oldalát a pisztolylövés megtételével, de a következő kört nem sikerült átalakítani, mivel a Vitality kényszervásárlása leállította őket, mielőtt lendületbe jöttek volna. Mindkét csapat dicséretes teljesítményt nyújtott, de a Vitalitynek sikerült kijönnie az első félidő végén, amikor jelentős, 8-4-es előnnyel zárták a félidőt.

A második félidő eléggé egyoldalúnak tűnt, mivel a NAVI csak egyetlen kört tudott megcsinálni, mielőtt a Vitality különösebb gond nélkül bebiztosította az első meccset 13-5-ös eredménnyel.

Dan „apEX” Madesclaire 18/8-as K/D-vel uralkodott az eredményjelző tetején.

2. játék: Inferno (Pick: Vitality, Győzelem: Vitality, Végeredmény: 13-9)

A NAVI kényelmesnek tűnt az Inferno T-oldalán, amikor egymás utáni körgyőzelmekkel kezdték a játékot, így 4-0-ra vezettek a Vitality előtt, mielőtt egy kört ejtettek volna. A Vitality magához tért a CT-oldal második felében, amikor sikerült egyenlíteniük, így az első félidő 6-6-ra zárult.

A Vitality megőrizte lendületét az Inferno második felében, és egymást követő fordulókat nyert, és 11-6-ra vezet. A NAVI ki tudott ragadni néhány kört az ellenfélből, mielőtt William „mezii” Merriman 1:3 kuplungja lehetővé tette a Vitalitynek, hogy felvegye az arcát, és 13-9-re fejezze be a meccset.

Shahar „flameZ” Shushan 102.6-os ADR-t rázott meg 18/16-os K/D-vel.

Ezzel a győzelemmel a Vitality bebiztosította helyét a BLAST Premier World Final 2023-ban, ahol a FaZe Clannel mérkőzik meg a dicsőségért. A mérkőzésre 17. december 2023-én, UTC idő szerint 2:00 órakor kerül sor.

A rajongók élőben követhetik az eseményeket a hivatalosnál Rángatózik or Youtube BLAST fogantyúi.