A-liga 16. mérkőzéshét – Előzetesek és fogadási tippek

Forrás csomópont: 806881

Az alábbiakban fogadási tippeket tartalmazó előzetesek találhatók a 16/2020-es A-liga szezon 21. meccshetére vonatkozóan.

Hasonlítsa össze az A-League fogadóiroda szorzóit
Tekintse meg az A-liga formaismertetőjét
Tekintse meg a bukméker futballpromócióit (kivéve NSW és WA)

Péntek, április 9

A Bulls legutóbbi összecsapása egy könnyű, 2-0-s győzelmet aratott a Perth ellen. 16 lövést lőttek 5-re, miközben uralták az eljárást. Ennek eredményeként most a 3. helyen állnak, és mindössze négy ponttal vannak lemaradva az 1. helytől. A Roar esetében egy kicsit másképp ment a Dolphin Stadionban, mivel 1-1-es döntetlent játszottak Western Sydney-vel. Annak ellenére, hogy a Brisbane 8/17-et lőtt az összecsapás során. Ez legalább volt valami, de ez öt pontra hagyja őket a döntőbe jutástól, miközben Warren Moon csapata kétségbeesetten keres valamiféle állandó formát.

Macarthur két találata a Derbyshire jóvoltából történt az összecsapás 10. és 45. percében. A klasszis Strikers első lövése a jobb lábával történt közelről, míg a második gólt szerzett pontrúgásból. Ez volt a 9. és 10. gólja a szezonban, mivel most egyedül a 2. helyen áll a Golden Boot versenyben. Ami a Brisbane-t illeti, egyetlen góljukat Danzaki szerezte a 49. percben. A felvezetés pedig egyszerűen kiváló volt, mivel egy zseniális Champness-futásból készült. Vajon a Bikák lesznek, akik tovább rohannak a létrán, vagy a Roar, akik kitörnek a kerékvágásból?

Fogadási tippek: Válassza a Bullst, hogy nyerjen 2.14 dollárért (Unibet)

Válassza ki mindkét csapatot, hogy legalább egyszer szerezzen gólt 1.58 dollárért (Unibet)

És válassza ki a Bullst, hogy utoljára szerezzen 1.66 dollárt (bet365)

Április 10 szombat

A Jets jelenleg a második, a Victory pedig az utolsó helyen áll. Sajnálom, hogy mindkét fél meglehetősen bizonytalan állapotban van jelenleg. A Newcastle hazai pályán az utolsó meccse katasztrófa volt a WU ellen, mivel 2-1-ra kikapott. És mindössze 0 másodperccel az összecsapás után kaptak egy gólt Lachie Walesnek. A dolgok nem is kezdődhettek volna számukra rosszabbul! Ami a Melbourne-t illeti, Kosta Barbarouses gúnyolta őket, miközben gólt és gólpasszt is jegyzett korábbi csapata ellen, amikor a Sky Blues 37-3-ra megnyerte a Big Blue-t az AAMI Parkban. Grant Brebner a most híres (de nem a jó értelemben vett) HT-idézettel foglalta össze valamennyire a dolgot. – Az emberek amúgy sem várnak el sokat tőlünk. Hú, jaj és mi?!

Legutóbb e két oldal között Angus Thurgate 72. percben történt erőfeszítése választotta el őket az AAMI Parkban. Ezt megelőzően 1-es döntetlen volt a Hunter Valley-ben, Roy O'Donovan és Ola Toivonen egyaránt 1X gólt kapott a saját csapata eredményjelzőjén. Az esemény előtt és ismét Melbourne-ben a Victory bekapcsolta a motorokat, hogy 4-0-ra nyerjen, mivel 9/17-et lőttek a kapuba. Olyanok voltak ott, mint egy égő ház! Tehát a kérdés továbbra is az, hogy melyik eredmény ismétli meg önmagát itt?

Fogadási tippek: Válassza ki mindkét oldalt, hogy legalább egy gólt szerezzen 1.61 dollárért (bet365)

Válassza ki a győzelmet is, hogy elsőként szerezzen 2.50 dollárt (bet365)

És válassza ki a játékok legmagasabb pontszámú felét, hogy a 2. legyen 2.00 dollárral (bet365)

Amikor a két fél utoljára találkozott az AAMI Parkban a szezon elején, a City volt az, aki 3-2-re győzött a két félidő történetében. A Melbourne uralta a kezdőstrófát, hiszen a 8. percben gólt szerzett Maclaren révén. Majd 20 perccel később Lunát 'Macca' segítette, így 2-0 lett. Aztán a 2. félidő elején (53. perc) Maclaren ismét gólt szerzett, ezzel segítette a Melbourne-t elérni a hármat. És itt tértek vissza az égszínkékek, amikor a 72. percben Ninkovic, majd a 90. percben Wood révén egyet visszaütöttek, így hektikus öt további percet hoztak létre. Mivel a 'Macca' most 13 gólt szerzett a kampányban, Bobo pedig 4/9-et szerzett, melyik sztár csatár segít majd győzelemre vezetni csapatát?

Ez az eredmény egyike volt a sok kulcsfontosságú találkozónak mindkét fél számára ebben a szezonban, mivel a Sky Blues jelenleg a 6. helyen áll 6 győzelemmel 14 meccsből, a City pedig a 2. helyen áll 9-el 14 meccsből. Sydney esetében a legutóbbi eredmény egy átfogó 3-0-s ütés volt. a melbourne-i győzelemről. Ez úgy történt, hogy a 42. percben Bobo, Barbarouses az 50. percben és Baumjohann a 84. percben szerezték góljaikat. Ami Melbourne-t illeti, szoros 3-2-es győzelmet aratott a woolongong bemutatótéren. Először Good révén nyitották meg a gólt a 17. percben. Majd Maclaren a 45. percben. Végül a 83. percben Tilio közelről próbálkozott, és megnyerte a meccset.

Fogadási tippek: Válassza mindkét oldalt, hogy felkerüljön a pontozólapra 1.57 dollárért (bet365)

Válassza ki a Maclaren-t is, hogy bármikor gólt szerezzen 1.90 dollárért (bet365), valamint Bobo 2.10 dollárért (bet365)

A 4. helyen Adelaide, az 5. helyen pedig Western Sydney áll, ez a játék kétségtelenül igazi tűzijátékot fog produkálni! És mivel mindkét fél kétségbeesetten küzd az élmezőnyért, ki lesz itt az élen? Ez egy izgalmas, de keményen küzdő verseny lehet.

A Vörösök legutóbb szoros 2-1-es vereséget szenvedtek a Marinerstől a Central Coaston. Míg a Wanderers zseniálisan játszott a parramattai Mariners elleni 2-2-es döntetlenben. A találkozó nyitányának számító Adelaide gólját Kusini Yengi révén a 48. percben produkálta. Míg a Western Sydney esetében annak ellenére, hogy 17 lövést szivárogtattak ki, ők maguk 7/16-tal jöttek fel, hogy egy kicsit kiegyenlítsék a helyzetet. És ezek közül kettőt Bruce Kamau varázslatos ötperces szakaszában lőtt. A 74. és a 78. percben is gólt szerzett, ami 2-1-re vezetett a Western Sydney-ben a 2. találatának köszönhetően. Az Adelaide-nek 3 lövéséből mindössze 13 volt célt, ami itt biztosan nem tett jót nekik.

További érdekességet ad ehhez az összecsapáshoz, hogy a Wanderers legutóbbi 3 vívott meccséből 4-at megnyert a Vörösök ellen. A négy meccs alatt azonban a vesztesek még mindig 3, 2, 2 és 1 gólt szereztek. Ami Nyugat-Sydneyt illeti, egyszer elérték az 5-ös, kétszer a 3-as határt. Úgy tűnik, ez a két sorozatos csapat könyörtelenül támadja egymást, valahányszor egymással kell megmérkőzniük. Mindkettő szerves része annak, hogy az A-liga miért olyan szórakoztató, szórakoztató és izgalmas nézni.

Fogadási tippek: Válassza Western Sydney-t, hogy megnyerje ezt az összecsapást 3.10 dollárért (bet365)

Válaszd ki őket is, hogy elsőként kerüljenek fel az eredményjelző táblára 2.10 dollárért (bet365)

És válassza ki a legmagasabb pontszámot elérő felét, hogy a 2. legyen 2.00 dollárral (bet365)

Vasárnap, április 11

A két csapat legutóbbi találkozása után a szurkolók által kényszerített Derbyben a Phoenix 2-0-ra nyert a Westpac Stadionban. A Wellington remek teljesítménye volt: Cacace révén a 29. percben, majd Ball révén a 90. percben gólt szereztek. Ezen kívül 55%-ban birtokolták a labdát és 9/21-et lőttek a kapuba + 2 lövésük találta el a fát. Mindeközben a WU-t mindössze 2/5 célba lövésnél tartották. Wellington pedig rendkívül precízen passzolt, 89%-os pontossággal. 491/553-ra jó. És csak 12 faultot adtak fel a 23-ra. Most, hogy a Nix hét ponttal ül a Top Six helyén, kétségtelenül olyan kétségbeesetten akarják megszerezni mind a három pontot. Mi lesz itt a végeredmény?

Ball olyan valaki, aki miatt a WU-nak fokozottan ébernek kell lennie. Az angol csatár legutóbb 4 lövés/2 gólpasszt adott a csapatában, amikor szorosan küzdött a City ellen Woolongongban 1 gólos vereséggel. Arról nem is beszélve, hogy 39 teljesített passzal is feljött (39%-os pontosság). A szezonban 4 gólnál és 21 gólpassznál jár. Miközben összesen 230 passzal állt elő (81%-os teljesítési arány). Ha az ellenzék nem vigyáz, akkor szokás szerint komoly károkat okozhat itt.

Az az ember Mark Rudan oldalán az örökké tartó Berisha. A legutóbbi meccshéten Melbourne-ben a City elleni 2-1-es megdöbbentő mérkőzésen egy gólt és gólpasszt is szerzett, 35 éves kora ellenére. A szezonban 6 találatnál, + 6 lövésnél/2 gólpassznál tart. Ő a WU fő gólveszélye, és mindig a legnagyobb alkalmakkor boldogul. Tekintettel arra, hogy csapata még mindig a 7. helyen áll, és nincs a döntőben, kétségtelenül készen áll arra, hogy ezen a helyen végezze a dolgát.

Azt is válassza, hogy minden félidőben legyen legalább 1 gól 1.56 dollárért (Unibet) és Berisha szerezzen ezek közül legalább egyet 1.95 dollárért (bet365)

Kedd, április 13

Mintha a Newcastle-nek eddig nem volt elég katasztrofális szezonja, sokkal rosszabb lehet az SBS (The World Game) jelentése, hogy a veterán Steven Ugarkovic még a hónap vége előtt a Wanderershez kerülhet. A legfrissebb cikkben arról is szó esik, hogy Tass Mourdoukoutast vagy Jordan O'Dohertyt például a Jetsnek ajánlják fel érte cserébe. Ez nagyon rossz a Jets számára, mivel több játékosra van szükségük, mint például Steven a klubban, hogy segítsenek a győzelem szisztematikus kultúrájának kiépítésében és a jó szokások kialakításában/fejlesztésében, amit a fiatal játékosok nem igényelnek, hacsak nem olyanok, mint például Mbappe vagy Haaland. tényleg szoktak csinálni. Ez a hír befolyásolja vagy megtöri Newcaste-ot?

Mindeközben, amikor egy kirándulást tesz a memória sávon, ez a két klub igazi emlékezetes találkozást vívott egymással, nem igaz?

Legutóbbi összecsapásán a Newcastle 22 lövést lőtt 6-ra, de így is sikerült megtalálnia a módját, hogy veszítsen. És csak 2019-ben a Perth 6-2-re verte őket a NIB Stadionban. Ez volt az az összecsapás, ahol Castro és Fornaroli is duplázott. 2019-ben Castro kétszer volt eredményes, miközben Taggart is felkerült az eredményjelzőre a szoros, 3-2-es Glory-győzelem során. 2016-ban Newcastle-ben a Glory 6 gólt ütött 1-re, mégis a Jets nyitotta meg a gólt. Míg ezt megelőzően 2-2-es döntetlen született, a Glory végül 4-3-ra győzött büntetőkkel. Azzal, hogy Sándor a lövöldözésben mindannyiukat átalakította. Ez itt tényleg bárkinek a játéka lehet, és mindannyian olyan szerencsések vagyunk emiatt.

Fogadási tippek: Válassza a Perth-et, hogy itt 3.40 dollárért nyerjen (BlueBet)

Válassza ki őket, hogy elsőként szerezzenek 2.20 dollárért (bet365)

És válassza ki mindkét oldalt, hogy legalább 1+ gólt regisztráljon 1.61 dollárért (bet365)

Szerda, április 14

Joe Gauci news.com.au szerint. „Ez az én helyem, ahol veszíteni kell. Most megkaptam a lehetőséget, és neked kell a legtöbbet kihoznod belőle.” És a 20 éves ausztrál születésű GK minden bizonnyal az volt! Az idei szezonban négy próbálkozásból egyet sikerült tisztán tartania. Arról nem is beszélve, hogy meccsenként nagyon lenyűgöző, 3.5 védést átlagol. Úgy tűnik, hogy most veszíteni kell, és mivel a Vörösök egészen a 4. helyen álltak, forró formája sokat segített nekik. Az Adelaide egy olyan hihetetlen klub, mert olyan zseniális fiatal fiúknak, mint ő, megadják azt a csodálatos lehetőséget, hogy a nagyszínpadon ragyogjanak.

Az eredményekhez kapcsolva a vörösök az utolsó 6 összecsapásukból 7-ot megnyertek. Ezek a győzelmek a legújabbtól a legrégebbiig 1-0 vs SYD, 4-1 vs NEW, 3-1 vs MEL, 2-1 vs NEW, 3-2 vs WSW és 3-2 vs CCM. Mindazonáltal ezek előtti meccsük a Macarhur elleni 4-0-s vereség kezében volt. A tapasztalt Matt Derbshire 3X gólt szerzett, amikor a találkozó 66., 73. és 89. percében talált be. Míg a szintén tapasztalt Mark Milligan a 83. percben ráadásként betalált egyet. A Bulls 25 lövést 8-ra lőtt ezen a meccsen. Miközben 12:1-ről is célba lőttek. És a labda 66%-át birtokolták, míg Adelaide 34%-ban birtokolta a labdát!

Adelaide megfordítja itt az asztalokat, vagy Macarhur még mindig bérelhető szabad helyet foglal el a fejében? Ha ezt akár streamen keresztül, akár élő nézőként nézi, az egészen más lesz, az biztos!

Fogadási tippek: Amikor a szorzók elérhetővé válnak, válassza Macarthurt, aki nyer, és szerezzen először, és a Derbyshire bármikor szerezzen 1.50, 1.50 és 2.10 dollárt vagy még többet.

A forduló legjobb fogadásai

Válassza a Derbyshire-t, hogy bármikor gólt szerezzen Adelaide ellen 1.95 dollárért (bet365)

Válaszd ki Kruse-t is, hogy bármikor gólt szerezzen a Newcastle ellen 3.75 dollárért (bet365)

És végül válassza ki Sydney-t, hogy 2.10 dollárt érjen el a City ellen (bet365)