Тижневий підсумок New York Islanders - тиждень 10

Тижневий підсумок New York Islanders – тиждень 10

Вихідний вузол: 3036019

«Нью-Йорк Айлендерс» виграли з рахунком 2-0-1 у трьох іграх цього тижня. Вони здобули перемоги вдома над «Едмонтон Ойлерз» і на виїзді проти «Кароліна Харрикейнз». Вони заробили очко в своїй одній поразці, грі в овертаймі проти Вашингтон Кепіталз. Айлендерс мають рекорд 16-8-9 із 41 балом.

Домінуючий другий період призводить до перемоги над Ойлерз

Надано X/@NYIslanders

Цей тиждень розпочався другою грою «Айлендерс» проти «Едмонтон Ойлерз». Гості почали дуже швидко, Леон Драйзайтль отримав достатньо простору, щоб переграти Іллю Сорокіна лише на першій хвилині гри. До другого періоду, коли напад «Айлендерс» був найрезультативнішим, забитих голів більше не було. У своїй першій сильній грі в грі Андерс Лі забив гол під час відскоку. Пізніше в цьому періоді "Айлендерс" провели ще одну сильну гру, коли Бо Хорват переміг Стюарта Скіннера ударом із щілини. Через декілька хвилин спеціальні групи завдали ще одного удару, цього разу з нечисленного підрозділу. Результативний дует Дж.Г. Пейджо та Саймон Холмстром отримали можливість поєдинку два на один, і Холмстром використав це. Його лідируючий у лізі п'ятий гол, забитий укоротки, призвів «Айлендерс» до рахунку 3-1.

На стороні захисту шайби це був надійний вихід від команди. Підрозділ PK забив чотири пенальті, які включали тривалу можливість п'ять на три. Також варто відзначити 22 блок-шоти команди в грі. І, незважаючи на те, що він зіткнувся з 15 ударами в третьому періоді, Сорокін тримався стабільно в одному з його найкращих стартів у сезоні. Він зробив загалом 30 сейвів у остаточній перемозі над «Ойлерз» з рахунком 3-1.

Айлендерс форсують овертайм, але зазнають поразки від столиці

Надано X/@Capitals

У другій зустрічній грі «Айлендерс» вирушили до Вашингтона, щоб зіграти з «Кепіталз». У середині першого періоду втрата захисної зони дала можливість Хендріксу Лап’єру забити перший гол у грі. Однак на початку другого періоду Хадсон Фашинг забив свій другий гол у цьому році, щоб зрівняти гру. Гра залишалася внічию до 13:12 періоду, коли Джоель Едмундсон пробив потужним ударом повз Семена Варламова, щоб повернути Кепіталз на вершину.

Айлендерс намагалися перемогти Дарсі Кюмпера в цьому матчі, навіть їх гаряча сильна гра була 0/3 у грі. Але, незважаючи на проблеми з нападом, їм вдалося забити важливий гол у третьому періоді. Лі отримав відкриту смугу до сітки, вибив Кеумпера та переміг його бекхендом, щоб зрівняти рахунок у двох. Жодна з команд не змогла забити ще один основний гол, що призвело до овертайму. Переломним моментом овертайму став штрафний удар, який реалізував Ноа Добсон. Команда «Кепіталз» повністю скористалася наданою можливістю, коли Ділан Строум забив переможний гол і приніс «Айлендерс» поразку в овертаймі з рахунком 3-2.

Висока перемога над Ураганами

«Айлендерс» завершили свій тиждень, зігравши виїзний матч проти «Харрикейнс». Себастьян Ахо підняв «Айлендерс» у першому періоді, забивши свій перший гол у сезоні. Швидка відповідь Теуво Теравайнена на відбитий удар зрівняла рахунок через хвилину. Брок Нельсон повернув команду на вершину своїм 16-м голом у сезоні, забитим на позначці 14:43. На останніх хвилинах періоду Хорват забив після ідеальної передачі Мат Барзала, щоб підвищити рахунок у два.

На початку другого періоду ця гра перетворилася на гольову гру. По-перше, Себастьян Ахо з «Ураганів» забив гол повз Сорокіна. Пізніше в цьому періоді Майк Рейлі взяв одноразовий удар з очка, щоб переграти Петра Кочеткова. Приблизно на другій хвилині після початку третього матчу Джейкоб Славін забив удар, щоб повернути «Харрикейнс» на одну хвилину. Але знову «Айлендерс» створили дистанцію, і Лі забив чудово. На позначці 9:17 Штефан Ноесен працював у пауер-плей-голі, щоб знову наблизити Урагани до одного. Граючи в напруженій грі, «Айлендерс» втрималися, не пропустивши нічийний гол. Вони здобули перемогу над «Харрикейнс» з рахунком 5-4, щоб продовжити продуктивну серію хокею.