Хронологія Аргентини в Катарі від поразки Ірану до чемпіонату світу

Вихідний вузол: 1779326

Це був фінал чемпіонату світу, який всі хотіли побачити, і аргентинські вболівальники нарешті отримали фінал, на який сподівалися.

Після семи матчів захоплюючої кампанії Ліонель Мессі та його колеги в неділю завоювали свій перший трофей Чемпіонату світу після перемоги над Францією з рахунком 4:2 по пенальті.

Ця перемога стала для Аргентини кульмінаційним сьомим матчем у привабливій кампанії Чемпіонату світу з футболу, під час якого вони підняли свій другий трофей у Катарі 2022

Вболівальники нарешті побачили, як Мессі підняв відсутню частину свого Арсеналу, титул чемпіона світу, за яким він гнався з 2005 року, коли він дебютував на міжнародній арені у віці 17 років. Ось подивіться на хронологію змагань Аргентини:

22 листопада (груповий етап): Аргентина – Саудівська Аравія 1:2

Чемпіонат світу Аргентина розпочала найгірше з можливих у стартовій грі проти Саудівської Аравії, програвши з рахунком 2-1.

Салех Альшехрі відкрив рахунок у другому таймі, пробив повз Мартінеса.

Пізніше вінгер Салем Алдавсарі пробив і закрутив красуню у верхній кут, забезпечивши свій перший міжнародний гол і шокову перемогу Саудівської Аравії.

26 листопада (груповий етап): Аргентина – Мексика 2:0

Збірна Аргентини переможно стартувала на Чемпіонаті світу 2022 року, обігравши Мексику з рахунком 2:0 на стадіоні Лусаїл, щоб дати старт своїй кампанії.

За збірну Аргентини забивали Енцо Фернандес і Ліонель Мессі, причому гол останнього став наймолодшим гравцем, який забив за Аргентину з часів Мессі в 2006 році.

30 листопада (груповий етап): Польща – Аргентина 0:2

Аргентина продовжила перемагати з рахунком 2:0 над Польщею в групі C, щоб підтвердити своє місце в 16/XNUMX фіналу Чемпіонату світу.

Команда Ліонеля Скалоні очолила гру, забив Алексіс Мак Аллістер і Хуліан Альварес.

3 грудня (16 фіналу): Аргентина – Австралія 2:1

3 грудня Аргентина перемогла Австралію з рахунком 2:1 в 16/2022 фіналу Чемпіонату світу з футболу 1000 року. Ця гра стала 35-м матчем для Ліонеля Мессі, який забив на XNUMX-й хвилині на стадіоні імені Ахмеда бін Алі. Хуліан Альварес закріпив перемогу, втративши концентрацію у воротаря.

9 грудня (чвертьфінал): Аргентина 4-3 пенси (2-2 aet) Нідерланди

9 грудня Аргентина перемогла Нідерланди з рахунком 4:3 по пенальті в напруженому чвертьфінальному матчі на стадіоні Лусаїл. Перемога підготувала їх до півфінального поєдинку проти Хорватії після завершення 2-2 у додатковий час.

Матч закінчився 17 жовтими картками після бурхливих перепалок під час матчу, у тому числі двох гравців, які були вилучені за фоли проти Ліонеля Мессі в першому таймі.

13 грудня (півфінал): Аргентина – Хорватія 3:0

Хорватія домінувала над Аргентиною в першому таймі у володінні м’ячем і в атаці, але реалізований пенальті Мессі змінив ситуацію. Його 11-й гол перевищив рекорд легендарного Габріеля Батістути за кількістю голів на Чемпіонаті світу, і він завершив матч результативною передачею, пройшовши захисником, щоб знайти Альвареса, який забив гол.

18 грудня (фінал): Аргентина 4-2 пени (3-3 aet) Франція

Фінал Чемпіонату світу в Катарі між Францією та Аргентиною був напруженим, коли обидві команди поступалися позаду, щоб форсувати додатковий час.

Мбаппе оформив свій хет-трик дивовижним ударом з півлету повз Мартінеса, але потім аргентинці зрівняли рахунок завдяки Мессі.

У серії пенальті Мартінес відбив пенальті від Комана та Чуамені, щоб завоювати трофей для Аргентини.