Vitality Take Down NAVI, da si zagotovi mesto v velikem finalu BLAST Premier World Final 2023

Izvorno vozlišče: 3020289

BLAST Premier World Final 2023 se bliža koncu in s štirimi ekipami, ki se odpravljajo v polfinale dogodka, po 4. dnevu ostaneta samo še dve ekipi, ki se bosta v velikem finalu borili za levji delež nagradnega sklada v višini 1,000,000 $.

Vitality proti NAVI je zaznamoval drugo tekmo polfinala, saj je prvi premagal slednjega z rezultatom 2-0.

Oglejmo si vse, kar se je zgodilo med serijo.

• Nuke je ostal

Igra 1: Anubis (izbira: NAVI, zmaga: vitalnost, končni rezultat: 13-5)

NAVI je začel Anubisovo CT stran na desni nogi tako, da je vzel pištolo, vendar naslednje runde ni uspel spremeniti, saj jih je Vitality s prisilnim nakupom zaustavil, preden so pridobili zagon. Obe ekipi sta prikazali hvalevredne predstave, vendar je Vitality uspel zmagati ob koncu prvega polčasa, ko so polčas zaključili s precejšnjim vodstvom 8-4.

Drugi polčas se je zdel precej enostranski, saj je NAVI lahko zgrabil samo eno rundo, preden je Vitality zagotovil prvo igro brez večjih težav z rezultatom 13-5.

Dan “apEX” Madesclaire je kraljeval na vrhu lestvice s K/D 18/8.

Igra 2: Inferno (Izbira: vitalnost, zmaga: vitalnost, končni rezultat: 13-9)

NAVI je bilo videti udobno na T-strani Inferna, saj so igro začeli z zaporednimi zmagami v rundah, da bi dobili prednost 4-0 pred Vitalityjem, preden so izgubili rundo. Vitality je ponovno pridobil zbranost proti drugi polovici svoje CT-strane, ko jim je uspelo izenačiti rezultat in prvi polčas zaključiti z rezultatom 6-6.

Vitality je ohranil svoj zagon vse do druge polovice Inferna in zmagal v zaporednih rundah, da bi prišel do prednosti 11-6. NAVI je lahko ugrabil nekaj rund svojemu nasprotniku, preden je William "mezii" Merriman s sklopko 1 proti 3 omogočil Vitalityju, da se dvigne in konča igro s 13-9 v svojo korist.

Shahar “flameZ” Shushan je zamajal ADR 102.6 s K/D 18/16.

S to zmago si je Vitality zagotovil mesto v velikem finalu BLAST Premier World Final 2023, kjer se bodo pomerili s klanom FaZe Clan za zmago. Tekma bo 17. decembra 2023 ob 2 UTC.

Oboževalci lahko dogajanje spremljajo v živo na uradnem mestu Trzanje or YouTube ročaji BLAST.