ESL Open Week #177: herO, Clem, Astrea zmagali

Izvorno vozlišče: 2693495

.crosstable th a img {width:33px !important;height:14px !important;} .crosstable {font-size:11px;} .bracket {max-width:none !important;}

avtor Vosek

Teden št. 177 se je začel z (Wiki)njoO se vrača na svoje zmagovalne poti, ko je osvojil korejski pokal in osvojil svoj prvi ESL Open po tednu #168.

Evropski serverski pokal je videl (Wiki)Clem zmagali že drugi teden zapored in to na impresiven način brez izgubljenih zemljevidov. Pokal EU je vseboval tudi presenečenje med najboljšimi četverico Fireflyja, ki je pokazal, da se njegova odlična igra v WTL lahko prenese tudi na posamično konkurenco.

(Wiki)Astrea prišel na prvo mesto v pokalu Americas Cup, ko je v zadnjih krogih šel skozi težko roko DRG, Dark in GuMiho.

V tednikih, ki niso ESL, (Wiki)Serral osvojil kung fu pokal št. 7 s skoraj popolnim tekom, pri čemer je izgubil edino mapo proti protossu stare šole Jimu. KSL #12 je šel na (Wiki)Classic, ki je v zadnjih dveh krogih premagal Darka in herO.

ESL Open Korean Cup (prikazan delni oklepaj)