Vitality pokonuje NAVI, aby zapewnić sobie miejsce w wielkim finale w światowym finale BLAST Premier 2023

Węzeł źródłowy: 3020289

Światowy finał BLAST Premier 2023 dobiega końca, a cztery drużyny zmierzają do półfinału wydarzenia, a po czwartym dniu pozostały tylko dwie drużyny, które będą walczyć w wielkim finale o lwią część puli nagród o wartości 4 1,000,000 XNUMX dolarów.

Drugim meczem półfinału był mecz Vitality z NAVI, w którym ten pierwszy pokonał drugiego wynikiem 2:0.

Sprawdźmy wszystko, co wydarzyło się podczas serii.

• Nuke został

Gra 1: Anubis (wybierz: NAVI, wygrana: Vitality, wynik końcowy: 13-5)

NAVI rozpoczął walkę Anubisa po stronie CT prawą nogą, oddając strzał pistoletowy, ale nie udało mu się przekonwertować kolejnej rundy, ponieważ zakup siłowy od Vitality zamknął ich, zanim nabrali rozpędu. Obie drużyny zaprezentowały się godne pochwały, ale Vitality zdołało wyjść na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy, kończąc ją znaczną przewagą 8-4.

Druga połowa wydawała się dość jednostronna, ponieważ NAVI mogło wygrać tylko jedną rundę, zanim Vitality bez większych problemów zapewniło sobie pierwszą grę z wynikiem 13-5.

Dan „apEX” Madesclaire królował na szczycie tabeli wyników z K/D wynoszącym 18/8.

Gra 2: Inferno (wybierz: Vitality, wygraj: Vitality, wynik końcowy: 13-9)

NAVI wyglądało komfortowo po stronie T Inferno, rozpoczynając grę od zwycięstw w kolejnych rundach, aby uzyskać prowadzenie 4:0 nad Vitality, po czym przegrało rundę. Vitality odzyskało spokój w drugiej połowie swojej drużyny CT, gdy udało im się wyrównać i zakończyć pierwszą połowę wynikiem 6-6.

Vitality utrzymało dynamikę w drugiej połowie Inferno, wygrywając kolejne rundy i uzyskując prowadzenie 11-6. NAVI mogło wyrwać przeciwnikowi kilka rund, zanim sprzęgło 1 na 3 Williama „mezii” Merrimana pozwoliło Vitality podnieść ich twarz i zakończyć mecz 13-9 na ich korzyść.

Shahar „flameZ” Shushan osiągnął ADR 102.6 przy K/D 18/16.

Dzięki temu zwycięstwu Vitality zapewni sobie miejsce w wielkim finale Światowego Finału BLAST Premier 2023, gdzie zmierzy się z FaZe Clan o szansę na chwałę. Mecz odbędzie się 17 grudnia 2023 o godzinie 2:00 UTC.

Fani mogą śledzić akcję na żywo u urzędnika Twitch or YouTube uchwyty BLAST.