.crosstable th a img {width:33px !important;height:14px !important;} .crosstable {font-size:11px;} .bracket {max-width:none !important;}
poolt Wax

DreamHacki suve-eelsel Open Cupide nädalal tõusis esikohale tuttav grupp veebijõulisi, samas kui Dark saavutas mitteametliku kolmikhõbeda.

ByuN võitis Koreas esimesena, võites finaalis Darki 3:0.

Seejärel sai Clem Euroopa karikafinaalis oma võidu, alistades MaxPaxi. See andis Clemile 58. Open Cupi üldvõidu (ükskõik millisel serveril), viigistades ta HeroMarine'iga enamiku võidetud karikate osas.

Lõpuks kohtusid Ameerika karikasarjas ByuN ja Dark finaalis, kus ByuN võitis 3:1.

Kuna Kung Fu Cup võttis nädalaks pausi, oli KSL #14 ainus mitte-ESL Cup peetud. Selle võistluse võitis lõpuks (Wiki)tema, kes andis Darkile oma kolmanda järjestikuse karikafinaali kaotuse.

ESL Open Korea Cup (näidatud osaline sulg)