Stake X Soccer: Ubezpieczenie na pół etatu

Węzeł źródłowy: 1861166

Żegnamy mundial i witamy klubową piłkę nożną. Powrót klubowej piłki nożnej był bardzo wyczekiwany przez tych, którzy go przegapili, jak Haaland i Salah. Do tej listy można również dołączyć graczy, którzy mieli do czynienia z wcześniejszym odpadnięciem z mistrzostw świata.

W styczniu krajowa liga piłkarska osiągnie swój szczyt, ponieważ Haaland nie może przestać strzelać bramek dla Manchesteru City w pierwszej lidze, podczas gdy Kylian Mbappe i Neymar wrócą do PSG, aby kontynuować tam, gdzie skończyli przed meczem. Rozczarowania na mundialu. Sadio Mane musiał przegapić mistrzostwa świata dla Senegalu i może wrócić w połowie stycznia dla Bayernu Monachium, który kontynuuje walkę o 11. tytuł z rzędu. Europejscy giganci, Barcelona i Juventus, walczą o to, by znaleźć się w swoich ligach. Ten powrót może mieć dla nas wiele niespodzianek.

Ubezpieczenie ołowiu na pół etatu ze stawką

Stake.com oferuje ogromne wsparcie dla Twojej codziennej rozrywki. Starają się ci to ułatwić obstawiaj swoje ulubione drużyny piłkarskie z ich promocją Half-Time Lead Insurance. Oznacza to, że jeśli drużyna, na którą obstawiałeś zwycięstwo, prowadzi po pierwszej połowie, ale ostatecznie przegrywa, otrzymasz zwrot pieniędzy.

To ogromny impuls dla wszystkich fanów piłki nożnej na świecie. Wszyscy wiemy, że nic nie jest osadzone w kamieniu, ale na tym polega dreszczyk emocji. Dzięki swojej wiedzy o piłce nożnej możesz dokładnie to przemyśleć i dowiedzieć się, które drużyny potrzebują dużo czasu, aby przystosować się do gry, a które drużyny zaczynają szybciej, ale prawie zawsze tracą koncentrację.

Na przykład Liverpool miał problem ze straceniem bramki wcześnie, a potem powrotem, by zremisować lub wygrać mecz. Dzięki ubezpieczeniu na prowadzenie po pierwszej połowie daje to szansę na postawienie na słabszego zawodnika. Jeśli słabszy prowadzi w pierwszej połowie, ale ostatecznie przegra, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy.

Ważne, aby wiedzieć

• Ta promocja będzie dostępna dla 5 najlepszych lig europejskich, w tym Premier League (Anglia), La Liga (Hiszpania), Ligue 1 (Francja), Serie A (Włochy) i Bundesliga (Niemcy).
  • Promocja kończy się 31 stycznia, wystarczy, że postawisz zakład na drużynę na rynku 1×2, a jeśli drużyna prowadzi do przerwy, ale zremisuje lub przegra, otrzymasz zwrot 100% .
  • Wszystkie mecze z udziałem Evertonu w Premier League nie będą się kwalifikować z powodu premii za czyste konto Evertonu.
  • Zakłady muszą zostać postawione przed planowanym czasem wskazanym na Stake.com, a minimalna możliwa stawka to 5 USD, a maksymalna kwota zwrotu to 100 USD.
  • Jeśli wypłacisz pieniądze lub anulujesz swój zakład, staje się on niekwalifikowalny. A wspieranie obu stron na jakimkolwiek powiązanym rynku spowoduje dyskwalifikację z promocji.
  • Jeśli postawiłeś zakład i masz otrzymać zwrot pieniędzy, poczekaj do 72 godzin/3 dni.