Het aartsbisdom kondigt de eerste ronde van online grondveilingen aan in New Mexico

Bronknooppunt: 1009556

Albuquerque, NM, 10 augustus 2021 –(PR.com) – Het aartsbisdom heeft zojuist een plan aangekondigd om volgende maand honderden percelen land vrij te geven voor een aanstaande online veiling. SVN Auction Services, LLC, het door de rechtbank aangewezen adviesbureau, zal de online veiling organiseren met bieden, die begint op 21 september en eindigt op 28 september.

De online veiling wordt geleid door Louis B. Fisher III, de nationale directeur van SVN Auction Services, LLC, David E. Gilmore, CCIM, Marketing & Operations Manager voor SVN Auctions en lokale SVN | Walt Arnold commerciële makelaardij. De directeur van SVN verklaarde: “De eerste online veiling zal investeerders, ontwikkelaars en eigenaars van alle niveaus de mogelijkheid bieden om te bieden op leegstaande percelen in de provincies Bernalillo, Sandoval en Valencia en deze te verwerven. Dit is de eerste fase van het online veilingproces die voortvloeit uit een faillissementsovereenkomst. Er zijn ruim 138 eigendommen waarop kan worden geboden tijdens de komende online veiling, verspreid over deze drie provincies. Sommige daarvan zullen afzonderlijk worden verkocht en andere zullen in meerdere loten worden verkocht.”

Het aartsbisdom gaat percelen veilen die bestemd zijn voor woningen, bedrijven en bijzondere bestemmingsplannen. Dit zal een geweldige kans zijn voor vastgoedbeleggers die iets willen toevoegen aan hun portefeuille of voor ontwikkelaars die vastgoed willen verzamelen in deze specifieke landen. Het is de eerste keer dat het aartsbisdom percelen veilt. Dit zal niet alleen een kans zijn voor vastgoedbeleggers in New Mexico, het zal ook een prachtige kans zijn voor deze specifieke provincies voor toekomstige economische ontwikkeling en groei. Het openingsbod op deze eigendommen begint zo laag als $ 500 tot $ 1,000. “Als u tegen uw prijs land in New Mexico wilt bezitten, is dit uw beste kans in 2021”, aldus David E. Gilmore.

In november zal er ook een online fase II-veiling plaatsvinden voor de resterende percelen en eigendommen. Bent u een vastgoedbelegger of een startende vastgoedbelegger, dan heeft u de mogelijkheid om tijdens de eerste online veiling in september in onroerend goed te beleggen en vervolgens in november uw portefeuille aan te vullen. Deze grondveilingen bieden een zeldzame kans, dus zorg ervoor dat u zich registreert om online te bieden voordat de veilingen beginnen.

Voor meer informatie over de eigendommen en de verkoopvoorwaarden kunt u rechtstreeks naar de veilingwebsite www.ASFfaillissementauction.com gaan.

SVN Auction Services, LLC, is franchisenemer van SVN International, de zesde grootste en een van de snelstgroeiende adviesbureaus voor commercieel vastgoed in de branche, met meer dan 1,600 adviseurs en medewerkers in 200 landelijke kantoren. De teamleden van SVN Auction hebben meer dan 100 jaar ervaring in het plannen, orkestreren en uitvoeren van succesvolle veilingevenementen in de VS en daarbuiten.

Contactpersoon: Louis B. Fisher III, nationaal directeur van SVN Auction Services, LLC, 954-931-0592

Bron: https://www.pr.com/press-release/842395

Tijdstempel:

Meer van PR.com Persberichten