Vitality Take Down NAVI, et kindlustada finaalikoht BLAST Premier World 2023 finaalis

Allikasõlm: 3020289

BLAST Premier World Final 2023 on jõudmas lõpule ja kui neli meeskonda pääsevad ürituse poolfinaali, on pärast 4. päeva jäänud vaid kaks meeskonda, kes võitlevad suures finaalis lõviosa 1,000,000 XNUMX XNUMX dollari suurusest auhinnafondist.

Vitality vs NAVI tähistas poolfinaali teist mängu, kuna esimene alistas teise tulemusega 2:0.

Vaatame kõike, mis sarja ajal alla läks.

• Nuke jäi üle

1. mäng: Anubis (valik: NAVI, võit: Vitality, lõppskoor: 13-5)

NAVI alustas Anubise CT-poolt paremalt jalalt, võttes püstoliringi, kuid ei suutnud järgmisel ringil ümber teha, kuna Vitality sund-ost lülitas need välja enne, kui nad hoo sisse said. Mõlemad meeskonnad tegid kiiduväärset esitust, kuid Vitality suutis esimese poolaja lõpus juhtima tõusta, kui poolaeg lõpetati märkimisväärse eduseisuga 8:4.

Teine poolaeg tundus üsna ühekülgne, sest NAVI suutis haarata vaid ühe vooru, enne kui Vitality kindlustas esimese mängu ilma suuremate probleemideta seisuga 13-5.

Tabeli tipus valitses Dan “apEX” Madesclaire K/D tulemusega 18/8.

2. mäng: Inferno (valik: Vitality, Võit: Vitality, lõppskoor: 13-9)

NAVI tundus Inferno T-küljel mugav, kui nad alustasid mängu järjestikuste vooruvõitudega, et enne vooru langemist Vitality ees 4:0 eduseisu saada. Vitality sai oma CT-poole teisel poolel meelerahu, kui nad suutsid seisu viigistada ja lõpetada esimene poolaeg seisuga 6:6.

Vitality säilitas oma hoo Inferno teisele poolajale, võites järjestikuseid voore ning asus juhtima 11:6. NAVI suutis oma vastasest paar tiiru ära napsata, enne kui William “mezii” Merrimani 1v3 sidur võimaldas Vitalityl oma näo üles tõsta ja mängu 13:9 enda kasuks lõpetada.

Shahar “flameZ” Shushan saavutas ADR-i 102.6 ja K/D oli 18/16.

Selle võiduga kindlustab Vitality oma koha BLAST Premier World Final 2023 finaalis, kus nad lähevad vastamisi FaZe Claniga, et saada auhiilgusesse. Mäng toimub 17. detsembril 2023 kell 2:00 UTC aja järgi.

Fännid saavad tegevust jälgida otse ametniku juures Tõmblema or Youtube BLAST käepidemed.