San Jose Sharks teenib punkti lisaajal kaotades Anaheim Ducksile

Allikasõlm: 3093301

Kolmapäeval sai San Jose Sharks punkti, kuid kaotas lisaajal 3:2 Anaheim Ducksi vastu. Viimases mängus enne tähtede ja hüvasti nädala pausi läks Sharks kahenädalasele pausile 5:3:2.

Mason McTavishi ja Jakob Silverbergi resultatiivsetest väravatest lõi 2:12 mängu Ducksi mängija Isac Lundestorm.

Anthony “The Duke” Duclair vastas Sharksi eest seisul 6:59 jõumänguväravaga. Shakir “Shak” Mukhamadullin teenis koos veteran Mika Hoffmaniga oma esimese NHL-i resultatiivse söödu.

Teises pikendas Marc-Edouard Vlasic Kyle Burroughsi ja William Eklundiga väravate seeriat kolmemänguliseks. Vlasici seeria on tema karjääri pikim väravate seeria, mis kestab 18 aastat.

Eklundil on viimases kolmes mängus viis resultatiivset söötu, samuti on see kolmemänguline punktide seeria. 21-aastane ääremängija oli rivistuses mängukeskuses ja võitis mängus kolm mänguvõitu.

Mängides teist õhtut vastastikuses mängus, ei suutnud Sharks vastu pidada.

Anaheimi jaoks viigistas Troy Terry, keda abistasid Leo Carlsson ja Adam Henrique.

OT

Lisaajale minnes võitis Ducks kõik vastasseisud ja sai sellest kasu.

Tähtede mängija Frank Vatrano lõi mängu võitjaks Terry ja Jackson LaCombe'i assisteeritud randmelöögiga.

Lõppskoor, 3-2 Ducks.

Mängujärgne statistika ja vigastuste värskendused

Sharks jäi 34:28 üle, Kaapo Kahkonen tegi 31 tõrjet (91 tõrjeprotsent).

Team Teal võitis 45.5 protsenti vastasseisudest, 12-5 vastaste vahekohtumistest saadi esimesel perioodil.

Kapten Logan Couture ütles: "Arvasin, et olime suure osa mängust parem meeskond. Aga kolmandal perioodil nad nagu võtsid võimust ja neil oli palju välimust. Nägime seal lõpus väsinud. Me langesime üsna varakult 11-ni, ühel hetkel aga 10-ni.

Ründaja Aleksandr Barabanov lahkus mängust teise perioodi alguses, sest vigastus oli seni avalikustatud. Nädala vaheajale minnes peetakse Barabanovit igapäevaseks.

Tomas Hertl jättis teisipäevased ja kolmapäevased mängud vahele alakehavigastuse tõttu, mida peetakse samuti igapäevaseks.

Esmaspäeval paigutati kaitsja Mario Ferraro alakehavigastuse tõttu vigastatud reservi.

NHL-i bye-nädala paus kattub NHL-i tähtede nädalavahetusega Torontos.

Sharks naaseb sõbrapäeval (14. veebruar), et mängida võõrsil Winnipeg Jetsi vastu.

Sa saad "nagu" Game Haus Facebookis ja "järgima”, et saada rohkem selliseid spordiartikleid nagu see.