ESL Open #193: herO, MaxPax, Clem võidavad

Allikasõlm: 2889984
poolt Wax

Avatud karikavõistluste nädal #193 algas (Wiki)tema võitis Korea serverikarika, alistades finaalis NightMare 3:0. NightMare oli selle ajani teinud tugeva allajäämise – alistades eelmistes voorudes GuMiho ja Classicu –, kuid ei suutnud lõpuks võrgujõust herOst jagu saada.

Korea karikas oli eriti tähelepanuväärne tänu osalemisele Oliveira ja sO. Fännid on Oliveira karjääristaatuse üle spekuleerinud sellest ajast peale, kui ta kaotas koha Masters' Coliseum 6-l, kuid tema võit Cure'i üle selle nädala karikasarjas viitab sellele, et ta on endiselt heas vormis.

Samuti jätkas sOs üllatamist, võisteldes oma esimesel ESL Open Cupil alates 48. nädalast (detsember 2020), olles GSL-i kvalifikatsiooniturniiril osalemise järel. sOs teatas oma pensionile jäämine septembris 2021, kuid on 2023. aastal aeg-ajalt turniiridel esinenud.

Liikudes edasi Euroopa serverisse, (Wiki)MaxPax alistas finaalis Clemi 3:0 ja võitis nädala karika. Nelja parema hulgas oli üllatusvahetaja Kelazhur, kes võitis paar klassikalist Liquid team-kill matši MaNa ja SKillousi vastu, et jõuda poolfinaali (kus kaotas MaxPaxile 0:2).

(Wiki)Clem sai Euroopas võiduta, kuid ta tegi selle Ameerika serveris tasa. Ta tegi karika võitmiseks väga muljetavaldava jooksu, läbides Darki, herO ja ByuNi, et saada nädala meistriks.

Mitte-ESL-is avaneb (Wiki)tume võitis KSL #27, alistades finaalis herO 3-2.

ESL Open Korea Cup (näidatud osaline sulg)